| Üldine info | |
|---|---|
| Sõidukitüüp | Veoauto |
| Keretüüp | Veoauto |
| Aasta | 2018 |
| Läbisõit | 396 974 |
| Hooldusraamat | - |
| Vedav sild | Esivedu |
| Käigukast | Automaat |
| Värv | Sinine |
| Värvi täpsustus | - |
| Kabiini mõõtmed | - |
| Vedrustus ees | Leht |
| Vedrustus taga | Õhk |
| Pidurid ees | Ketas |
| Pidurid taga | Ketas |
| Reg nr | - |
| VIN | YV2RT60GXHA807412 Kontrolli |
| Maht | - |
|---|---|
| Võimsus | 397 kW |
| CO2 | - |
| Kütus | - |
|---|---|
| Kütusekulu | |
| • Linnas | - |
| • Maanteel | - |
| • Keskmine | - |
| Täismass | 36000 kg |
|---|---|
| Tühimass | 18260 kg |
| Kandevõime | - |
| Sildade arv | - |
| Teljevahe | 4900 mm |
| Mõõtestandard | - |
| Istekohti | - |
|---|---|
| Uste arv | - |
| Pikkus | 9970 mm |
| Laius | 2550 mm |
| Kõrgus | - |
| Magamiskohti | - |
| Maht | - |
|---|---|
| Põrand | - |
| Pikkus | 6330 mm |
| Laius | 2500 mm |
| Kõrgus | 800 mm |
| Pikkus | - |
|---|---|
| Laius | - |
| Kõrgus | - |
| Kallutav | Ei |
Sõiduki asukoht: Eesti
Registreeritud: Eesti
Brand: VOLVO Model: FH 540 Structure: crane flatbed ( Palfinger PK 23002-SH D YEAR - 2017 - boom 15 m / 1140 kg - platform L=6330 mm / W=2500mm / H=800 mm ) Year: 01.2018 Mileage: 396974 km VIN: ... A807412 Wheel formula: 8x4 WB: 4900 mm Engine: D13K540 397 Kw / 540 Hp / Euro 6 Gearbox: I-Shift ( SPO2812 ) + retarder Suspension: steel / air Brakes: disc Dimensions: L/W: 9970 mm / 2550 mm Masses: full/empty: 36000 kg / 18260 kg RETARDER
| Müüja | KB Auto |
|---|---|
| Aadress | Kooli 10, Rummu alevik, 76102, Lääne-Harju vald |
| Telefon | Näita numbrit |
| E-post | Näita e-posti |
| Koduleht | kbauto.ee/et |
E-R 8.00-17:00
Tulemus on ligikaudne ning lõplik kuumakse sõltub kliendi krediidivõimekusest. Finantsteenuse pakkuja on Holm Bank AS. Tutvu tingimustega ja vajadusel pea nõu asjatundjaga.
Arvutatud tulemused on ligikaudsed ja kalkulaator kasutab Transpordiameti andmeid.
Need tulemused on informatiivsed ja põhinevad "Mootorsõidukimaksu seadus 364 SE" eelnõul.